امروز سه شنبه  ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
۱۳۹۸/۰۴/۱۴- ۰۹:۳۳ - مشاهده: ۱۳۱
تعداد بازدید:131 جمعه 14 تیر 1398 - 09:33
اقتصادی

نساجان پاکستانی برای توسعه صنایع نساجی و پوشاک به ایران بیایند/ می توانیم مبادلات تجاری را افزایش دهیم .

وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با مشاور نخست وزیر پاکستان در امور سرمایه‌گذاری و نساجی با اشاره به ظرفیت های بالای ایران در حوزه نساجی و تولید پوشاک گفت: ایران از سرمایه‌گذاری فعالان پاکستانی این صنعت در ایران استقبال می کند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با مشاور نخست وزیر پاکستان در امور سرمایه‌گذاری و نساجی با اشاره به ظرفیت های بالای ایران در حوزه نساجی و تولید پوشاک گفت: ایران از سرمایه‌گذاری فعالان پاکستانی این صنعت در ایران استقبال می‌کند. 
رضا رحمانی در سفر به پاکستان در دیدار با عبدالرزاق داود ضمن یادآوری اقدامات وسیع برای توسعه صنعت پوشاک در ایران اظهار داشت: تولید پوشاک در داخل ایران اولویت اصلی ماست و برای حضور سرمایه گذاران خارجی در این بخش مزیت های مناسبی در نظر گرفتیم.
 
وی با اشاره اهمیت توسعه همکاری‌های اقتصادی ایران با کشورهای همسایه خاطرنشان کرد: کشور پاکستان در برخی از حوزه‌های صنعتی از جمله نساجی و پوشاک موفقیت های خوبی کسب کرده و این می‌تواند به برقراری ارتباط بسیار خوبی میان طرفین باشد.
 
رحمانی گفت: در صنایع اولویت دار و پیشرفته دو طرف امکان همکاری‌های مشترک وجود دارد.
 
وی افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت از ظرفیت های بسیار بالای بخش خصوصی خود برای آغاز همکاری مشترک اقتصادی میان ایران پاکستان حمایت کامل خواهد کرد.
 
وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: ظرفیت های تجاری دو طرف باید فعال تر شده و حجم مبادلات تجاری خود را می‌توانیم به میزان قابل قبولی ارتقا دهیم.
 
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما